Vitasorb® vedel B12 toidulisand

7.95

BioCare Vitasorb® toidulisand, vedel B12-vitamiin

Ühes pudelis 15 ml, netokogus 15,45 grammi.

B12-vitamiini on organismis mitmeid funktsioone: väsimuse peletamisest normaalse vereloome tagamiseni. B12-vitamiini puudust esineb sageli taimetoitlastel ning õnneks on see toidulisand sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Vedelal kujul imendub B12-vitamiin väga hästi ning ka annustamine on lihtne: saad doosi suurust hõlpsalt reguleerida ning sobib ka neile, kellele tablettide neelamine vastumeelt on.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

B12-vitamiin täidab organismis väga mitmeid erinevaid olulisi rolle. Näiteks on see võtmetähtsusega punaste vereliblede moodustamises, mõjutades seega muuhulgas ka sportlikku saavutusvõimet. Muude ülesannete hulka kuuluvad ka normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, homotsüsteiini (seotud südame-veresoonkonnahaigustega) normaalsele ainevahetusele ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele kaasaaitamine. Lisaks vähendab Vitasorb® B12-vitamiin väsimust ja kurnatust. B12-vitamiin osaleb ka rakkude jagunemise protsessis.

Vedelal kujul Vitasorb® toidulisandit on väga lihtne manustada ning võid selle näiteks joogi sisse tilgutada. Võib tilgutada ka otse keele alla. Väga sobilik neile, kellele ei meeldi tablette neelata või kellel tabletid seedehäireid tekitavad. Sestap sobivad tilgad väga hästi ka vanematele inimestele.

Toidulisand sobib ka raseduse ja imetamise ajal kasutamiseks. Kahtluste korral tasub aga alati eelnevalt arstiga konsulteerida.

Soovi korral võid toote kohta lugeda (inglise keeles) ka tootja kodulehelt. Klõpsa sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 5 tilka 2 korda päevas vee või muu joogiga või otse keele alla. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Puhastatud vesi, säilitusained: sidrunhape ja kaaliumsorbaat, B12-vitamiin (hüdroksükobalamiin).

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia alla 25°C juures kuivas kohas otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

10 tilka (soovituslik päevane annus) sisaldab: 50 mcg B12-vitamiini (2000% täiskasvanu päevasest vajadusest).

Sulle võib meeldida ka…