Vitasorb® vedel foolhape

7.75

BioCare Vitasorb® vedel foolhape

Netokogus 15 ml.

Foolhape vedelal kujul on hea toidulisand neile, kel esineb seedehäireid või kes mingil põhjusel ei soovi või ei saa kapsleid või tablette neelata. Foolhapet võid tilgutada otse keele alla või segada joogi sisse. Pudelis on umbes 429 tilka, millest jätkub ühele inimesele 214 päevaks. Eriti kasulik rasedatele.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Foolhape ehk folaat on üks B-vitamiinidest, mis on eriti oluline raseduse ajal, kuna see aitab kaasa kudede kasvule naise organismis. Lisaks sellele olulisele funktsioonile on folaadil inimkehas teisigi ülesandeid. See toetab aminohapete normaalset sünteesi, aga ka vereloomet ja homotsüsteiini (seotud südame tervisega) ainevahetust. Folaat tagab normaalsed psühholoogilised funktsioonid ning vähendab nii väsimust kui kurnatust. Ka immuunsüsteemi normaalses talitluses mängib foolhape märkimisväärset osa.

Selles preparaadis esineb foolhape tilkadena ehk vedelal kujul. Niiviisi on seda väga lihtne manustada ning see sobib ka vanematele inimestele, kel võib olla neelamisraskusi. Võid manustada lisandit otse keele alla või segada sulle meeldiva joogiga. Toode on allergiaohutu koostisega ja puhastatud vee baasil.

Soovi korral võid toote kohta lugeda ka tootja kodulehelt (inglise keeles), kui vajutad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 2 tilka päevas kas keele alla või vee, mahla, piimaga. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Naatriumkarbonaat, foolhape, puhastatud vesi.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Ära kasuta, kui pakend on purunenud. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarvitama hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Säilita jahedas (alla 25 kraadi) ja kuivas. Hoia otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

2 tilka (päevane annus) sisaldavad: 400 mcg foolhapet (200% täiskasvanu päevasest vajadusest).

Sulle võib meeldida ka…