True Food tsink vasega

6.85

Higher Nature True Food® toidulisand tsink vasega

Ühes purgis 30 tabletti, netokogus 15,3 grammi.

Tsink on inimorganismile üks olulisemaid mineraale, mis toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust, reproduktsioonivõimet, viljakust, küüsi, nahka ning juukseid.

True Food® toidulisandid on fermenteeritud ning see tagab nende parema imendumise soolestikust. Võrreldes muul kujul toidulisanditega on biotransformeeritud lisandeid vaja isegi vähem tarbida.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Multifunktsionaalse mineraalina on tsingil palju olulisi rolle ning see toetab keha mitmeid funktsioone: nägemist, küüsi, juukseid, luid, immuunsüsteemi, viljakust, reproduktsioonivõimet ning vaimset võimekust. Immuunsüsteemi turgutamisest saad pikemalt lugeda ka meie vastavast blogipostitusest. Samuti kaitseb tsink tugeva antioksüdandina rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab organismis põletikku alandada. Antud lisandis on tsink vasega optimaalses vahekorras. Suurte tsingikoguste tarbimisel võib vase tasakaal paigast ära minna, sestap ongi oluline neid mineraale koos tarbida.

True Food® vormis toidulisandina on see tsink biotransformeeritud toidupärmi abil. Tänu sellele imendub see soolestikust paremini kui muude lisandite puhul, sest keha kohtleb seda nagu toitu. Sedasorti tehnoloogia kasutamise tõttu sisaldab lisand ka B-vitamiine, beetaglükaane, glutatiooni, koliini, inositooli, aminohappeid ja teisi fütotoitaineid.

See tsingilisand sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel. NB! Sisaldab soja.

Soovi korral võid lugeda infot ka tootja kodulehelt, millele jõuad sellele lingile klõpsates.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta 1 tablett toiduga või söögikordade vahel. Soovitatav on ka multivitamiini lisandit tarbida. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Looduslik Lithothamnion calcarea (merekaltsium), tsinktsitraat, vaskglükonaat, paakumisvastased ained.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Veendu, et kaas on tihedalt suletud. Hoia toodet jahedas, kuivas ja auruvabas keskkonnas, sest niiskus võib toote kvaliteeti mõjutada.

Tooteinfo

Üks tablett sisaldab 15 mg tsinki ja 0,5 mg vaske.

Sulle võib meeldida ka…