True Food® raud, 90 tabletti

13.75

Higher Nature True Food® raua toidulisand

Ühes purgis 90 tabletti, netokogus 19,3 grammi.

Raud on oluline toidulisand, mis aitab väsimuse ja kurnatuse vastu, soodustades normaalset energiatootmist. Eriti vajalik on see naistele.  Fermenteeritud toidupärmiga raud imendub paremini kui tavalised raualisandid ning seega võib seda tarbida tunduvalt vähem. Hea imenduvus ja biosaadavus tähendab ka vähem seedevaevusi, mida tavaliselt raualisanditega seostatakse.

 

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Raud on peamiselt tuntud kui väsimuse peletaja, aga tegelikult on tal ka teisigi funktsioone. Näiteks vastutab see lisaks kognitiivse funktsiooni eest.

True Food® raud on biotransformeeritud toidupärmi abil. Tänu sellele imendub see soolestikust paremini kui muude lisandite puhul, sest keha kohtleb seda nagu toitu. Sedasorti tehnoloogia kasutamise tõttu sisaldab lisand ka B-vitamiine, beetaglükaane ja aminohappeid. Seega võid seda lisandit võtta tavapärasest vähem, sest mõju saavutatakse juba väiksema kogusega. Arvestades sellega, et liiga suur kogus rauda võib suisa kahjulik olla, siis on see igati tervitatav.

Äärmiselt oluline on raualisand naistele, kuna naised kaotavad menstruatsiooniga verd ja seeläbi ka rauda.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Kui sind huvitab raud, saad sellest pikemalt lugeda ka meie blogis ilmunud artiklist, mille leiad sellelt lingilt.

True Food® raud toidulisandi kohta võid soovi korral lugeda ka ingliskeelset infot, mille leiad tootja kodulehelt, kui klõpsad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Mehed ja üle 8-aastased lapsed: 1 kapsel päevas. 5-8-aastased lapsed: 1 kapsel ülepäeviti. 2-5-aastased lapsed: 1 kapsel igal kolmandal päeval. Naised: 2-4 kapslit päevas koos toiduga või söögiaegade vahel või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Patenteeritud segu: ensüümidega eelseeditud ja toidupärmi kultuuriga Saccharomyces cerevisiae seotud raudfumaraat, täiteaine: riisikliid, taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (karrageenist).
EI SISALDA: suhkrut, soola, nisu, gluteeni, maisi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, säilitus-, lõhna- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Ületarbimine võib neile eriti ohtlik olla.

Tooteinfo

Üks kapsel sisaldab 5 mg rauda (36% täiskasvanu päevasest vajadusest), aga kuna tegu on hästiimenduva tootega on see samaväärne 15 mg anorgaanilise raualisandiga (raudoksiid jne.)

Sulle võib meeldida ka…