SucroGuard veresuhkru stabiliseerija

11.95

BioCare toidulisand SucroGuard veresuhkru stabiliseerimiseks

30 kapslit, netokogus 22,8 grammi.

SucroGuard toidulisand aitab hõlpsalt veresuhkru taset stabiliseerida ning on sestap hea abimees kaalulangetajale. Mitmeid mineraale ja vitamiine sisaldav preparaat tagab ka normaalse energiatootmise ning vähendab väsimust ja kurnatust. Vitamiinid-mineraalid on selles lisandis hästiimenduvas vormis.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

SucroGuard toidulisand on eelkõige mõeldud kaalujälgijatele, kelle jaoks on stabiilne veresuhkru tase äärmiselt oluline. Samas võib veresuhkru stabiilsena hoidmine olla kasulik ka teistele inimestele, kes soovivad näiteks terveks päevaks mõnusat energialaengut, mitte sõita energiakarussellil üles-alla. Muidugi sõltub veresuhkru taseme kõikumine esmajoones sellest, mida sööd, aga toidulisandiga saad pisut tuge pakkuda.

SucroGuard aitab kaasa normaalsele energiavahetusele. Sestap hoiab see toidulisand ka väsimuse ja kurnatuse eemal. SucroGuard sisaldab Krebsi tsükli ehk tsitraaditsükli jaoks vajalikke vaheühendeid. Krebsi tsüklis vabanebki energia.

Mikrotoitained on selles toidulisandis hästi imenduvates vormides: näiteks on B5-vitamiin (pantoteenhape) siin magneesiumpantotenaadina, C-vitamiin madala happesusega (ei ärrita magu) magneesiumaskorbaadi kujul. Magneesiummalaat on samuti üks paremini imenduvaid magneesiumivorme.

Soovi korral võid toote ingliskeelset infot lugeda ka tootja enda kodulehelt, kuhu jõuad sellele lingile klõpsates.

 

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt spetsialisti soovitustele. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

C-vitamiin (magneesiumaskorbaadina), magneesiumtsitraat, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), magneesiummalaat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaadina), niatsiin (niatsiinamiidina), tiamiin (tiamiinhüdrokloriidina), riboflaviin, mangaantsitraat, paakumisvastane aine (taimne magneesiumstearaat), kroompikolinaat.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Hoia toidulisandit alla 25°C juures kuivas kohas, otsese päiksevalguse käest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

Üks kapsel (päevane annus) sisaldab: 201 mg C-vitamiini (251% täiskasvanu päevasest vajadusest), 15 mg B1-vitamiini (1364% täiskasvanu päevasest vajadusest), 15 mg B2-vitamiini (1071% täiskasvanu päevasest vajadusest), 25 mg B3-vitamiini (156% täiskasvanu päevasest vajadusest), 50 mg B5-vitamiini (833% täiskasvanu päevasest vajadusest), 25 mg B6-vitamiini (1786% täiskasvanu päevasest vajadusest), 45,8 mg magneesiumit (12% täiskasvanu päevasest vajadusest), 1,1 mg mangaani (55% täiskasvanu päevasest vajadusest), 200 mcg kroomi (500% täiskasvanu päevasest vajadusest).