Oomega-3 kalaõli kapslid

6.85

Higher Nature oomega-3 kalaõli kapslid

Ühes purgis 30 geelkapslit, netokogus 41,4 grammi.

Oomega-3 rasvhapped on organismi normaalseks talitluseks olulised mitmel moel. Need toetavad nii südame kui aju tööd, aga on tähtsal kohal ka nägemise seisukohalt. Kasulik toime avaldub juba siis, kui tarbida igapäevaselt vähemalt 250 mg EPA-t ja DHA-d.

Laos

Kirjeldus

Oomega-3 pehmed kalaõli geelkapslid turgutavad organismi mitmel viisil. Need on ühed olulisemad rasvhapped, mida inimene oma elutegevuseks vajab. Eikosapentaeenhape ehk EPA on arterite ja südame normaalseks talitluseks vajalik ning dokosaheksaeenhape ehk DHA säilitab normaalset nägemist ja ajutegevust. Oomega-3 rasvhapped aitavad ka põletikku alandada, olles seega olulised nii kaalulangetuse ajal kui ka vigastusi ravides (sportlased).

Lääneliku toitumise juures kannatavad paljud inimesed oomega-3 puuduse käes, eriti kui näiteks rasvast kala ei sööda. Kalaõli juurdevõtmine on seega väga hea mõte.

Selles lisandis olevad oomega-3 rasvhapped on saadud väikestelt merepõhjas elavatelt kaladelt: sardiinid, makrellid, anšoovised. Kalaõli on PCB (polüklooritud bifenüül) ja muude saasteainete osas hoolikalt kontrollitud. Kalaõli on kogutud puhastest vetest, järgides eetilisi printsiipe.

Toode ei sisalda A-vitamiini ja seda on seega turvaline ka raseduse ja imetamise ajal tarbida. Sisaldab looduslikke karotenoide ja tokoferoole.

Soovi korral võid infot lugeda ka otse tootja kodulehelt. Ingliskeelsele lehele jõuad seda linki klõpsates.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta koos toiduga 1-3 geelkapslit päevas. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Oomega-3 kalaõli (antioksüdant: looduslikud segutokoferoolid), kapsli kest: želatiin ja glütseriin.
EI SISALDA: suhkrut, soola, tärklist, soja, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Säilita kuivas, jahedas, auruvabas keskkonnas.

Tooteinfo

1 pehme geelkapsel sisaldab: 1000 mg kalaõli, sealhulgas 180 mg EPA-t, 120 mg DHA-d.