Nutrisorb® vedel tsinkaskorbaat

12.60

Biocare Nutrisorb® toidulisand, vedel tsinkaskorbaat

Ühes pudelis 30 ml, netokogus 33,6 grammi.

Väga hästi imenduv vedel toidulisand tsinkaskorbaat, mis sisaldab nii tsinki kui ka C-vitamiini. Seepärast toetab see immuunsüsteemi. Seda võib panna tilkadena nii keele alla kui segada jookidesse. Ideaalne neile, kellele ei meeldi tablette neelata.

Tsingil on organismis mitmeid funktsioone, see on oluline nii normaalse viljakuse, süsivesikute ainevahetuse, A-vitamiini ainevahetuse kui ka rakkude kaitse tagamiseks.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Multifunktsionaalse mineraalina toetab tsinkaskorbaat keha mitmeid funktsioone: nägemist, DNA sünteesi, A-vitamiini ainevahetust, küüsi, juukseid, luid, immuunsüsteemi, viljakust, reproduktsioonivõimet, süsivesikute ja makrotoitainete ainevahetust ning vaimset võimekust. Samuti kaitsevad nii  tsink kui ka C-vitamiin tugevate antioksüdantidena rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitavad organismis põletikku alandada. Lisaks võib toidulisandis leiduv C-vitamiin leevendada väsimust.

Peamiselt on tsinki ja C-vitamiini sisaldavad toidulisandid tuntud oma immuunsüsteemi turgutava toime poolest. Immuunsüsteemi toetamisest saad pikemat lugeda ka meie blogipostitusest.

See BioCare’i Nutrisorb® sarja tsinkaskorbaat on vedelal kujul, olles seega sobiv neile, kellele tablettide neelamine ei meeldi. Samuti võib selle joogi sisse tilgutada. Tsinkaskorbaat on hüpoallergiline ning loodud vee baasil. Ühest pudelist jagub umbes 73 päevaks.

Toidulisand sobib nii taimetoitlastele kui ka veganitele. Samuti võib seda tarbida raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Soovi korral saad tootja (BioCare) ingliskeelsele kodulehele minna sellelt lingilt.

 

 

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta koos toidu või veega 10 tilka päevas. Tilgad võib ka otse keele alla tilgutada. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Puhastatud vesi, tsinkaskorbaat, säilitusaine askorbiinhape.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia toidulisandit alla 25°C juures kuivas kohas, otsese päiksevalguse käest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

Kümme tilka (päevane annus) sisaldab 100 mg C-vitamiini (166,7% täiskasvanu päevasest vajadusest) ja 7,5 mg tsinki (50% täiskasvanu päevasest vajadusest).