Nutrisorb® vedel raud – raualisand tilkadena

16.80

BioCare Nutrisorb® toidulisand, vedel raud

Ühes pudelis 15 ml, netokogus 28 grammi.

Raud aitab vastu astuda väsimusele ja kurnatusele ning on oluline vereloomeprotsessis. Vedelal kujul raualisand on hõlpsalt kasutatav ning võid seda võtta koos toiduga või tilgutada otse keele alla. Parema biosaadavuse tõttu sobib see hästi ka neile, kel tavalised, anorgaanilised raualisandid vaevusi (kõhuvalu) tekitavad.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Raud toetab kehas mitmeid funktsioone. Näiteks tagab see organismis hapniku transpordi, normaalse kognitiivse talitluse ning punaste vereliblede ja hemoglobiini moodustamise. Sestap on see eriline oluline toidulisand väsimuse ja kurnatuse korral. Hapniku transpordi soodustajana on see ka vastupidavusalade sportlastele väga oluline mineraal. Sportlasaneemiast ja teistest rauaga seonduvatest olulistest teemadest saad pikemalt lugeda ka meie blogipostitusest.

Vedelal kujul toodet on väga lihtne tarbida: võid panna seda toidu-joogi sisse või otse keele alla. Samuti muudab see annustamise paindlikuks. See raualisand on sobilik ka neile, kellele teised raualisandid (anorgaanilised, nt. raudoksiidi sisaldavad) vaevusi, peamiselt kõhuvalu tekitavad. Nutrisorb raualisand sisaldab raudammooniumtsitraati, mis on parema imendumisega. Seepärast tuleb seda ka vähem võtta (mg rauda) kui anorgaanilisi lisandeid. Raualisand on loodud vee baasil ning selle koostis on hüpoallergeenne ehk allergiaohutu.

Toode on sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Tootjapoolse (ingliskeelse) teabe leiad BioCare’i kodulehelt, kui klõpsad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta 15 tilka päevas koos toidu-joogiga või tilguta otse keele alla. Ära ületa soovitatud päevast annust, seda enam, et tegu on väga hästi imenduva raualisandiga. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Vesi, raudammooniumtsitraat, sidrunhape, säilitusaine (kaaliumsorbaat).

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia alla 25°C juures kuivas kohas otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

15 tilka (soovituslik päevane annus) sisaldab: 7 mg rauda (50% täiskasvanu päevasest vajadusest).