Nutrisorb® metüülitud B-vitamiin – kompleks tilkadena

15.95

BioCare Nutrisorb® toidulisand, metüülvormis B-vitamiinide kompleks

Ühes pudelis 15 ml, netokogus 28 grammi.

B-vitamiin on enamat kui vaid üks vitamiin ning seepärast tasub seda võtta kompleksina. Selles lisandis leidub B1, B2, B3, B6, folaat ja B12. Selles Nutrisorb vedelas toidulisandis esinevad B-vitamiinid vedelal kujul. Tilkadena on seda väga mugav annustada. Metüülvormis vitamiinid ka imenduvad paremini. See kompleks aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Metüülvormis B-vitamiin on võrreldes tavalise B-vitamiiniga parema biosaadavusega ehk imendub kergemalt, kuna on looduslikult aktiivses vormis. Selles Nutrisorb® kompleksis esineb metüülfolaat ehk 5-MTHF – looduslik folaat, mida saad ka rohelisi lehtvilju süües. Kompleksis on see aktiivsel kujul, mida organism saab kohe kasutama hakata. Lisaks on B-kompleksis Quatrefolic®, mis on folaadi optimaalseima stabiilsuse ja biosaadavusega vorm.

B-vitamiin aitab toidus leiduvat energiat organismis vabastada, toetab närvisüsteemi ja hormoonide tootmist. B2, B3, B5, B6 ja B12 vähendavad seepärast väsimustunnet. Samuti on B-vitamiinide kompleks oluline silmade, juuste ja naha seisukohalt ning toetab ka vereringet ja immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist.

Vedelal kujul toodet on väga lihtne tarbida: võid panna seda toidu-joogi sisse või otse keele alla. Samuti muudab see annustamise paindlikuks. Toidulisand on loodud vee baasil ning selle koostis on hüpoallergeenne ehk allergiaohutu.

Toote kohta võid (inglise keeles) lugeda ka tootja kodulehelt, kuhu jõuad selle lingi kaudu.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 12 tilka päevas koos toidu-joogiga või otse keele alla. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Puhastatud vesi, tiamiin (tiamiinhüdrokloriidina), B6-vitamiin (püridoksiinhüdrokloriidina), niatsiin (nikotiinamiidina), riboflaviin (riboflaviin-5-fosfaat naatriumina), naatriumkarbonaat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), naatriumbikarbonaat, folaat (Quatrefolic [(6s-5-metüültetrahüdrofoolhappe glükosamiinsool)], B12-vitamiin (metüülkobolamiinina).

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia alla 25°C juures kuivas kohas otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

12 tilka (soovituslik päevane annus) sisaldab: 10 mg B1-vitamiini ehk tiamiini (909% täiskasvanu päevasest vajadusest), 3,2 mg B2-vitamiini ehk riboflaviini (229%), 10 mg NE B3-vitamiini ehk niatsiini (63%), 10 mg B6-vitamiini (714%), 100 mcg folaati (50%), 10 mcg B12-vitamiini (400%), 2,3 mg pantoteenhapet (38%).