N.A.G. ehk N-atsetüülglükosamiin

30.65

BioCare N.A.G. toidulisand

Ühes purgis 60 kapslit, netokogus 38,26 grammi.

N.A.G. ehk n-atsetüülglükosamiin on aminosuhkur, mis koosneb aminohapetest ja glükoosist. Aminosuhkrud on omakorda asendamatud komponendid organismi kõikide kudede jaoks. N.A.G. on glükosamiini – sidekoe olulise komponendi – kõige paremini omastatav vorm.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

N.A.G. ehk n-atsetüülglükosamiin on aminosuhkur, üks variatsioon glükosamiinist. Vajalik keha kõikides kudedes. Teadupärast on see glükosamiini kõige paremini imenduv vorm. Glükosamiin on omakorda sidekoe tähtis komponent, millest moodustuvad kõhred, sidemed, kõõlused ja liigesevaheline vedelik.

Soovi korral võid ingliskeelset infot lugeda ka tootja kodulehet, kuhu jõuad sellele lingile klõpsates.

N.A.G. on saadud koorikloomadest, seega ei pruugi see toidulisand sobida inimestele, kel esineb koorikloomade allergiat. Ei sobi ka veganitele.

Ühest purgist jagub 60 päevaks ehk 2 kuuks.

Lisainfo

Kasutamine

Üks kapsel päevas koos toiduga või vastavalt spetsialisti soovitustele. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

N-atsetüül-Glükoosamiin (saadud koorikloomadest), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastane aine (ränidioksiid ja taimne magneesiumstearaat).

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Ära kasuta, kui pakend on purunenud.

Säilitamine

Säilita jahedas (alla 25 kraadi) ja kuivas. Hoia otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

1 tablett sisaldab: 500 mg n-atsetüülglükosamiini.