True Food® magneesium, 30 tabletti

9.65

[Higher Nature biotransformeeritud magneesium.

Ühes purgis 30 tabletti.

Magneesium on multifunktsionaalne ja väga oluline mineraal, mis toetab närvisüsteemi, luid, lihaseid ning elektrolüütide tasakaalu.

True Food® toidulisandid on fermenteeritud ning see tagab nende parema imendumise soolestikust. Võrreldes muul kujul toidulisanditega on biotransformeeritud lisandeid vaja isegi vähem tarbida.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Magneesium on multifunktsionaalne mineraal, mida keha vajab väga erinevate protsesside normaalseks toimimiseks. Näiteks aitab magneesium säilitada luid, lihaseid ja hambaid ning tagab ka närvisüsteemi funktsioonid. Kuna magneesium toetab ka elektrolüütide õiget tasakaalu kehas, on see ideaalne toidulisand sportlastele, kes võiksid võtta seda õhtul pärast trenni. Magneesiumivajadus on suurenenud ka stressi puhul ning raseduse ja imetamise ajal.

Tänu rahustavale toimele võib magneesium ka ööund soodustada. Samuti vähendab see väsimust. Magneesiumi lõõgastavast toimest ning selle erinevatest allikatest võid pikemalt lugeda ka meie blogipostitusest.

True Food® vormis toidulisandina on see tsink biotransformeeritud toidupärmi abil (sisaldab fermenteeritud toidupärmi Saccharomyces cerevisiae). Tänu sellele imendub see tsink soolestikust paremini kui muude lisandite puhul, sest keha kohtleb seda nagu toitu. Sedasorti tehnoloogia kasutamise tõttu sisaldab lisand ka B-vitamiine, beetaglükaane, glutatiooni ja aminohappeid, mis suurendavad toidulisandi tõhusust veelgi. Üks 50 mg magneesiumitablett on võrreldav 200 mg biotransformeerimata (standardse) magneesiumiga. Ühele inimesele jätkub sellest väiksest purgist umbes 2 nädalaks.

Soovi korral võid ka tootja kodulehelt infot lugeda (inglise keeles), sealt leiad ka mõned kasutajate tootearvustused. Tootja lehele jõuad selle lingi kaudu.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta päevas 1-3 tabletti koos toiduga või söögikordade vahel. Üle 8-aastased lapsed: võta 1-2 tabletti päevas. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Ensüümidega eelseeditud toidupärmi Saccharomyces cerevisiae kultuuriga seotud magneesiumkloriid (sisaldab soja), täiteaine: metüültselluloos, paakumisvastane aine: ränidioksiid, kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, looduslikud vanilje lõhna- ja maitseained (agaavisiirup, lõhnaaine: vaniljeekstrakt, toiduvärv: karamell)
EI SISALDA: soola, nisu, gluteeni, maisi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve, kunstlikke lõhna- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Veendu, et kaas on tihedalt suletud. Hoia toodet jahedas, kuivas ja auruvabas keskkonnas, sest niiskus võib toote kvaliteeti mõjutada.

Tooteinfo

Üks tablett sisaldab 50 mg magneesiumit (13% täiskasvanu päevasest soovituslikust annusest), mis on tänu lisandi heale biosaadavusele võrreldav aga 200 mg standardse magneesiumilisandiga.