Kurgirohuõli, oomega-6 rasvhape GLA

10.90

Higher Nature toidulisand kurgirohuõli

Ühes purgis 30 kapslit, netokogus 41 grammi.

Kurgirohu seemnetest saadud õli sisaldab suurel hulgal kasulikku oomega-6 rasvhapet GLA-d, mis on oluline igas eas naistele. Aitab leevendada hormonaalset tasakaalutust, mida esineb enim menstruatsiooni eel.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Kurgirohuõli sisaldab olulisel määral oomega-6 rasvhapet nimega GLA – gammalinoleenhape. Erinevalt mitmetest teistest oomega-6 rasvhapetest, on GLA-l põletikuvastane toime ning seda võib pidada kasulikuks. Kehas moodustatakse sellest prostaglandiinid (PG1), hormoonilaadsed ühendid, mis täidavad kehas mitmeid funtsioone.

Võrreldes kuningakepiõliga sisaldab kurgirohuõli mitu korda rohkem GLA-d, 220 mg ühe kapsli kohta.  Taimedest sisaldabki kurgirohi kõige rohkem GLA-d. See on tähtis rasvhape just nimelt naistele, kuna aitab tasakaalustada hormonaalset tasakaalutust, mis kimbutab enim menstruatsioonieelsel ajal. Näiteks on avastatud, et premenstruaalse sündroomi (PMS) all kannatavatel naistel on organismis ka GLA tase madal. Selle lisandi juurde võtmine võib aidata PMS-iga kaasnevaid ebameeldivaid sümptomeid leevendada.

Menstruatsiooniga seonduvatest hädadest ja nende leevendamisviisidest oleme kunagi kirjutanud ka blogis. Loe artiklit siit.

Ka nahaprobleemidega kimpus olijaid võib kurgirohuõli toetada. Näiteks võib seda tarbida akne ja ekseemi puhul.

Toode ei sisalda pürrolisidiini alkaloide, mis võiksid maksa kahjustada ning mis paljudes ravimtaimedes on.

Soovi korral võid lisaks lugeda ingliskeelset infot tootja kodulehelt. Jõuad sinna, kui klõpsad sellel lingil.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta 1 kapsel päevas. Ära ületa soovitatud päevast annust. Soovitatav on ka multivitamiini lisandit tarbida. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Kurgirohuõli, kapsli kest: želatiin, glütseriin, antioksüdant: segutokoferoolid (looduslik E-vitamiin).
EI SISALDA: suhkrut, soola, tärklist, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Veendu, et kaas on tihedalt suletud. Hoia toodet jahedas, kuivas ja auruvabas keskkonnas, sest niiskus võib toote kvaliteeti mõjutada.

Tooteinfo

Üks kapsel sisaldab 1000 mg külmpressitud kurgirohuõli (220 mg GLA-d).