Collaflex Gold kollageen

23.75

Higher Nature’i toidulisand, mereline kollageen

Ühes purgis 90 tabletti, netokogus 107,2 grammi.

Kollageen on valk, mida leidub inimkehas kõige enam. See on otsekui liim, mis organismi erinevad osad kokku liidab. Kollageenist moodustuvad luud, kõhred, liigesed, nahk, küüned, juuksed, hambad, ligamendid, kõõlused ja veresooned. See on väga oluline sidekude.

Selles toidulisandis on kollageen saadud antibiootikumideta kasvatatud kaladest. Parema imendumise tagamiseks on seda hüdrolüüsitud ehk väiksemateks osadeks lõhutud.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Kollageen on väga oluline valk, mida leidub inimorganismis valkudest enim. See mängib tähtsat rolli mitmetes kehaosades ning seda sidekudet leidub peaaegu igalpool: veresoontest juusteni, rääkimata muidugi ka luudest, liigestest ja kõhredest. Pärast 30. eluaastat hakkavad organismi kollageenivarud vähenema: aastas umbes 1,5%. Seepärast on oluline seda toidulisandina juurde tarbida.

Collaflex Gold kollageen sisaldab kaladest saadud merelist kollageeni. See ei pärine haidelt, vaid teistel kaladelt, keda on kasvatatud antibiootikumideta. Kollageen on hüdrolüüsitud, et tagada parem imendumine. Samuti on soovitatav tarbida koos kollageeniga C-vitamiini, mis aitab organismil endal tugevamat kollageeni moodustada. Lisaks oleks hea võtta juurde multivitamiini, näiteks Vyta-Myn kompleksi.

2 tabletti päevas võttes jagub 1 inimesele 1 purgist umbes 1,5 kuuks. Toodet ei ole loomadel testitud.

Soovi korral võid külastada ka tootja kodulehte, kust leiad sama informatsiooni inglise keeles. Klõpsa sellel lingil.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 2 või rohkem tabletti 30 minutit enne või 2 tundi pärast sööki, maksimaalselt 10 tabletti päevas. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Hüdrolüüsitud kollageen (kalast: tilaapia, säga ja pangasiuse säga), täiteaine: looduslik Lithothamnion calcarea, täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, maisivalgust kate.
EI SISALDA: suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal.

Säilitamine

Veendu, et kaas on tihedalt suletud. Hoia toodet jahedas, kuivas ja auruvabas keskkonnas, sest niiskus võib toote kvaliteeti mõjutada.

Tooteinfo

2 tabletti (soovituslik päevane annus) sisaldavad 1400 mg merelist kollageenhüdrolüsaati. Toode sisaldab hüdroksüproliini ja hüdroksülüsiini kombinatsioonis teiste aminohapetega, proteiinisisaldus minimaalselt 93%.