Kilpnäärme kompleks

19.25

Higher Nature toidulisand, kilpnäärme talitlust toetav kompleks

Ühes purgis 60 tabletti, netokogus 50,1 grammi.

Kilpnäärme normaalset talitlust toetav toidulisand, mis aitab kaasa kilpnäärmehormoonide tootmisele. Need hormoonid mõjutavad põhimõtteliselt keha kõiki süsteeme, sealhulgas ka energiatootmist ja ainevahetust. See kilpnäärme toidulisand sisaldab seleeni, joodi, türosiini ning mitmeid teisi vitamiine-mineraale.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Kilpnäärmel on kehas väga mitmeid funktsioone ning tõtt-öelda mõjutab see põhimõtteliselt organismi kõiki funktsioone. Seepärast ongi oluline kilpnäärme tervist toetada, eriti kui sellega on probleeme esinenud. Eriti tähtis on see normaalse ainevahetuse ja energiatootmise tagamiseks. Lisaks kilpnäärmele niivõrd olulistele joodile, seleenile ja türosiinile sisaldab see toidulisand mitmeid vitamiine-mineraale: raud, C-vitamiin, mangaan, B3-vitamiin, B6-vitamiin, B12-vitamiin, magneesium, vask.

NB! Kui tarbid türoksiini, ära võta seda toidulisandit enam kui 1 tablett päevas. Päevane joodikogus ei tohiks sel juhul ületada 30 mcg.

See kilpnäärme toidulisand ei pruugi sulle sobida, kui sul on allergia koorikloomade ja kala vastu.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Soovi korral võid ingliskeelset infot lugeda ka tootja kodulehelt, kui vajutad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 2-3 kapslit enne söögikorda või vastavalt spetsialisti soovitusele. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Türosiin, magneesiumtsitraat, hüdroksüpropüülmetüültselluloosist kapsel, looduslik pruunvetikas (võib sisaldada looduslikult esinevaid kala ja koorikloomade jääke), niatsiin (nikotiinamiidi kujul), paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, askorbiinhape, raudglükonaat, tsinktsitraat, L-selenometioniin, mangaantsitraat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, püroksiin HCl, vaskglükonaat, foolhape, tsüanokobolamiin.
EI SISALDA: kunstlikke värv-, lõhna- ega säilitusaineid, piimatooteid, gluteeni, laktoosi, soja, tärklist, suhkrut, nisu, pärmi.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Ei pruugi sulle sobida, kui sul on allergia koorikloomade või kala suhtes. Kui võtad ka türoksiini, ära tarbi seda toidulisandit enam kui 1 tablett päevas. Ei soovitata rasedatele, melanoomi, skisofreenia, kõrge vererõhu korral või MAO inhibiitorite kasutajatele.

Säilitamine

Hoia jahedas, kuivas, auruvabas keskkonnas.

Tooteinfo

2 kapslit sisaldavad: 25 mg C-vitamiini (31% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 30 mg B3-vitamiini (188% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 6,6 mg B6-vitamiini (471% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 120 mcg foolhapet (60% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 10 mcg B12-vitamiini (400% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 2,5 mg rauda (18% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 57 mg magneesiumit (15% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 5 mg tsinki (50% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 60 mcg joodi (40% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 2,5 mg mangaani (125% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 500 mcg vaske (50% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 60 mcg seleeni (109% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 900 mg türosiini.