Immune+ C-vitamiin tsingiga

7.60

Higher Nature’i toidulisand, Immune+ C-vitamiin tsingiga

Ühes purgis 30 tabletti, netokogus 23,25 grammi.

Immuunsüsteemi toetav toidulisand Immune+ sisaldab 500 mg C-vitamiini. Lisaks on toidulisandis organismi mitmeid funktsioone toetav mineraal tsink ning marjaekstraktid: must sõstar, must leedrimari, mustikas. Neis marjades leiduvad flavonoidid ja antotsüaniinid pakuvad rakkudele kaitset oksüdatiivse stressi eest.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Immune+ C-vitamiinist tulvil toidulisand toetab immuunsüsteemi. Lisaks korralikule annusele C-vitamiinile sisaldab Immune+ ka tsinki ja mitmeid marjaekstrakte (mustikas, must sõstar, must leeder), mis on samuti tugevad antioksüdandid oksüdatiivse stressi vastu võitlemises. Just tumedaid marju peetakse kõige võimsamateks antioksüdantideks. Nii toetab see toidulisand immuunsust aastaringselt, ka siis, kui värskeid marju parajasti saadaval pole. Immuunsüsteemi toetamise kohta võid lisa lugeda ka meie blogipostitusest.

Mustikas sisaldab A- ja C-vitamiini ning antotsüanidiine, flavonoide, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide eest. Must sõstar on rikkaliku C-vitamiini sisaldusega ning sellestki leiab rohkel antotsüanidiine nagu mustikast. Must leedrimari on looduslikult C-vitamiinirikas, aga sealt leiab ka A- ja B-vitamiine, bioflavonoide, karotenoide ja rauda.

Immune+ kohta saad soovi korral lugeda ka tootja kodulehelt, kuhu jõuad sellele lingile klõpsates.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta päevas 2 tabletti koos söögiga või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitusele. Üle 8-aastased lapsed: võta päevas 1-2 tabletti. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

C-vitamiin (askorbiinhappe kujul), täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, musta leedrimarja standardiseeritud ekstrakt (2% flavonoide), mustsõstra ekstrakt 4:1 (minimaalselt 2% antotsüanidiine), mustika standardiseeritud ekstrakt (2% antotsüanidiine), tableti kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, tsinktsitraat, paakumisvastane aine: ränidioksiid
EI SISALDA: suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega lõhnaaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Enam kui 1000 mg C-vitamiini päevas võib põhjustada kõhulahtisust.

Tooteinfo

Üks tablett sisaldab 500 mg C-vitamiini (625% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 2,5 mg tsinki (25% täiskasvanu soovituslikust päevaannusest), 25 mg mustsõstra ekstrakti 4:1 (minimaalselt 2% antotsüanidiine), 25 mg mustika ekstrakti, 40 mg musta leedrimarja ekstrakti.

Sulle võib meeldida ka…