Glükosamiini kompleks MSM-iga

25.95

BioCare glükosamiini toidulisand MSM-iga

Ühes purgis 90 tabletti, netokogus 144 grammi.

Liigeseid ja luid toetav toidulisand. Glükosamiin on looduslik strukturaalne komponent sidekoes, sealhulgas kõõlustes, luudes ja kõhredes. Sama kehtib kondroitiini kohta. Toidulisandis on ka MSM – kehas esinev väävliühend.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Glükosamiin on selles kompleksis hästiimenduvas vormis, nimelt koorikloomadest saadud hüdrokloriidina, mida keha suudab tõhusalt omastada.  Lisaks glükosamiinile on selles lisandis ka kondroitiin, mis on samuti keha strukturaalsete komponentide oluline osa.  Kompleksi üks osa on ka MSM ehk metüülsulfonüülmetaan, looduslik väävliühend. Mitte segi ajada palju kära tekitanud MMS-iga, need on kaks täiesti erinevat ainet!

Võttes 2 tabletti päevas, jagub ühest purgist 45 päevaks.

Toote toimeained on saadud kalast, koorikloomadest ja molluskitest, seega ei sobi veganitele.

Soovi korral võid lugeda ka toote ingliskeelset infot, mille leiad tootja kodulehelt, kui klõpsad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 1 tablett 2 korda päevas koos toiduga või vastavalt spetsialisti soovitustele. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Glükosamiinhüdrokloriid (koorikloomadest), metüülsulfonüülmetaan (MSM), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos ja ränidioksiid), kondroitiinsulfaat (kala, molluskid), paakumisvastased ained (askorbüülpalmitaat ja ränidioksiid), polüvinüülpürrolidoon.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Ära kasuta, kui pakend on purunenud. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarvitama hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Säilita jahedas (alla 25 kraadi) ja kuivas. Hoia otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

2 tabletti (päevane annus) sisaldavad: 1262 mg glükosamiinhüdrokloriidi (ehk 1000 mg puhast glükosamiini), 1000 mg metüülsulfonüülmetaani (MSM), 200 mg kondroitiinsulfaati.

Sulle võib meeldida ka…