EveryDay BioAcidophilus probiootikum, 28 tk

17.90

BioCare EveryDay BioAcidophilus probiootikum

Ühes pakis 28 kapslit, netokogus 10,25 grammi.

Igas kapslis on 10 miljardit elusbakterit, kes toetavad su soolestikku ja organismi.  Need bakteritüved on saadud inimeselt ning panevad vastu happele ja sapile, jõudes kenasti soolestikku.

Kapslid on pakitud 4×7 ribadena, igaks nädalaks üks riba. Toodet ei pea külmutama ning sestap on see ideaalne kaaslane reisile. Toode on piimavaba.

Laos (saab järeltellida)

Kirjeldus

Probiootikum on toidulisand, mida peaksid tarbima antibiootikumikuuri ajal, mil su soolestiku loomulik mikrofloora kahjustada saab. Samuti on probiootikum tõhus abimees immuunsüsteemi turgutamiseks ning seedehäiretega võitlemiseks.

Kliiniliselt tõestatud LAB4 kompleksi bakterid on happe- ja sapikindlad ning asustavad soolestikku efektiivselt. See kompleks sisaldab kahte patenteeritud Lactobacillus acidophiluse bakteritüve ning lisaks ka Bifidobacterium bifidum’it ja Biofidobacterium lactist. Samuti sisaldab see probiootikum prebiootikumi sigurist, mis aitab bakteritel paremini kasvada.

Toode on pakendatud 4 ribana, igaühes nädala annus ehk 7 kapslit. Sestap on väga mugav näiteks reisile kaasa võtta.

EveryDay probiootikumid on piimavabad. Sobib ka taimetoitlastele ja veganitele.

Immuunsuse toetamise kohta saad lugeda meie blogipostitusest. Ingliskeelset infot saad lugeda ka tootja enda kodulehelt, kuhu jõuad selle lingi kaudu.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: võta 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Fruktooligosahhariidid (Cichorium intybus juur), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), Lactobacillus acidophilus, kapsel (hüdroksüpropüültselluloos), Bifidobacterium bifidum & lactis, paakumisvastased ained: ränidioksiid ja taimne magneesiumstearaat.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia toidulisandit alla 25°C juures kuivas kohas, otsese päiksevalguse käest ja kuumusest eemal. Toodet ei pea külmkapis hoidma.

Tooteinfo

1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 100 mg fruktooligosahhariide, 75 mg Lactobacillus acidophilus't (CLT-60 & CUL-21 tüved), 12 mg Bifidobacterium bifidum'it ja lactist (CUL-20 & CUL-34 tüved). 1 kapslis on umbes 10 miljardit elusbakterit.

Sulle võib meeldida ka…