Vitasorb® vedel C-vitamiin

8.95

BioCare Vitasorb® vedel C-vitamiin

Netokogus 15 ml/16,2 grammi.

Vedel C-vitamiin imendub paremini kui kapsli või tableti kujul. Samuti on see ideaalne vanematele inimestele ja lastele või ka neile inimestele, kel on seedehäired või neelamisraskused. C-vitamiin täidab organismis väga mitmeid rolle, toetades nii immuunsüsteemi kui ka liigeste tervist (tugevama kollageeni moodustumine). Pikemalt loe alt kirjeldusest.

Ainult 1 laos

Kirjeldus

C-vitamiin on inimorganismile äärmiselt oluline mikrotoitaine, kuna täidab väga mitmeid erinevaid ülesandeid. Tänu C-vitamiinile moodustub tugevam kollageen, mis kuulub mitte ainult kõhrede ja liigeste koosseisu, vaid on omal kohal ka veresoontes, luudes, igemetes, nahas ja hammastes. Samuti on C-vitamiin vastutav immuunsüsteemi toimimise eest ning tagab veel ka normaalse energiaainevahetuse. Antioksüdandina kaitseb see tänapäeva kiirest elutempost tekkinud stressi eest ja on vabade radikaalide neutraliseerijana tähtis ka sportlastele (trenn tekitab kehas stressi). Vähendab väsimust ja kurnatust ning toetab a psühholoogilist funktsiooni.

Teisi mikrotoitaineid silmas pidades tasub mainida, et C-vitamiin soodustab raua imendumist. Samuti aitab see kaasa E-vitamiini taastootmisele, kui E-vitamiin oksüdante neutraliseerides ise radikaale toodab.

Vedelal kujul imendub C-vitamiin väga hästi ning sobib ka neelamisraskustega inimestele või neile, kellele kapslid ega tabletid ei meeldi. Võid tilgutada seda otse keele alla või segada vee, mahla või piimaga. Toode on allergiaohutu ja puhta vee baasil.

Kuna tegu on vedela toidulisandiga, imendub see C-vitamiin paremini kui kapsli või tableti kujul. Seepärast võib seda ka tavapärasest vähem tarbida. Ühes pudelis on umbes 437 tilka ning toodet jätkub üksinda tarbides ligikaudu 109 päevaks.

Sobib nii veganitele kui taimetoitlastele. Samuti on toidulisand sobilik rasedatele ja imetavatele emadele.

Soovi korral võid ingliskeelset informatsiooni lugeda ka tootja kodulehelt. Jõuad sinna, kui klõpsad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Täiskasvanud: 4 tilka päevas otse keele alla või segatuna vee, mahla, piimaga. Ära ületa päevast soovituslikku kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Puhastatud vesi, C-vitamiin (askorbiinhape).

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne tarbima hakkamist oma arstiga.

Säilitamine

Hoia alla 25°C juures kuivas kohas otsesest päikesevalgusest ja kuumusest eemal.

Tooteinfo

4 tilka (päevane annus) sisaldavad: 30 mg C-vitamiini (38% täiskasvanu päevasest vajadusest).

Sulle võib meeldida ka…