Laste banaanimaitseline BioAcidophilus pulber

21.90

BioCare banaanimaitseline BioAcidophilus lastele

Netokogus 60 grammi pulbrit.

Banaanimaitseline probiootikumide pulber LAB4 bakteritega on imelihtne moodus lastele kasulike probiootikumide manustamiseks. Võid selle segada toidu või joogi sisse ning tänu meeldivale maitsele lastele vastuvõetav. Samuti on see sobilik eakatele või haigusest taastujatele.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Vees lahustuv banaanimaitseline BioAcidophilus pulber on suurepärane moodus lastele kasulike elusbakterite manustamiseks, sest saad selle segada toidu või joogi sisse, näiteks mahla või veega. Toidulisand sisaldab unikaalseid LAB4 baktereid, mille tõhusus on teaduslikult tõestatud. Need maohappele ja sapile vastupidavad bakteritüved on saadud inimestelt ning neil on turvaline kasutusajalugu. Elusbakterite stabiilsuse tagamiseks on toode vaakumpakendatud.

Päevane annus sisaldab ligikaudu 2 miljardit piimhappebakterit. Sobib lastele alates 6. elukuust.

BioAcidophilus pulber on allergiaohutu ega sisalda piimatooteid.

Soovi korral võid lugeda ka toote ingliskeelset infot, mille leiad tootja kodulehelt, kui klõpsad sellele lingile.

Lisainfo

Kasutamine

Pool teelusikat (umbes 2,5 grammi) koos toidu või joogiga. Puista toidule või lahusta mahlas/vees. Ära ületa soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Koostisosad

Fruktooligosahhariidid (FOS), külmkuivatatud banaan, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis.
EI SISALDA: suhkrut, kunstlikke toiduvärve, lõhna- ega maitseaineid.

Ohutusjuhised

Hoia laste käeulatusest eemal. Kui oled arstliku järelvalve all, konsulteeri enne kasutama hakkamist arstiga.

Säilitamine

Säilita alla 4°C juures. Hoia otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.

Tooteinfo

Päevane annus (2,5 grammi) sisaldab: 1500 mg fruktooligosahhariide, 52,5 mg Lactobacillus acidophilus bakterit, 9,5 mg Bifidobacterium bifidum bakterit. Päevasest doosist saab umbes 2 miljardit elusbakterit.