Teistmoodi jõulutoitude koolitus 16. detsembril

Kui oled tüdinud iga-aastasest keedukartuli-seaprae-hapukapsatrallist, siis meie jõulutoitude koolitus võib olla midagi sinu jaoks! Kartulid on küll näiteks plaanis, aga teises võtmes, ikka selles põnevamas. Ühiskokkamine toimub toimekal jõulukuul, 16. detsembri ehk reede õhtul kell 17 (kogunemiskellaaeg) ja ootame nii uusi kui vanu kliente osa võtma. Alustame mõne mõnusa ampsu proovimisega ja väikse vestlusringiga jõulutoitude teemal (kuidas muuta jõululaud tervislikumaks) ning seejärel asume juba kokkama. Kõik saavad käed külge panna! Siis sööme üheskoos, jagame muljeid ja koristame. Kõik retseptid saab igaüks pärast koju kaasa ka.

Jõulutoitude koolitus toimumisköökKus? Kultuuriköök 82, Ehitajate tee 82 (Mustamäe Päevakeskuse juures); neil on tore kööginurgaga saal
Kes? Teraapialaeka toitumisnõustaja Silja Jürs, abistab Sander Jürs ja toredad osalejad
Millal? 16. detsembril kell 17-21 (võid natuke hiljaks jääda, kui päris alguseks ei jõua)

Mis road? Omamoodi ahjupraad, suussulav pasteet, rukkipiparkoogid, hapukapsasalat, vürtsidega jõulujook, imekaunid šokolaadikommid (tore kingitus!) jne. Ootame ka tulevastelt osalejatelt ideid, mille võib avaldada meile kirjutades või Facebookis ürituse lehel.
Kava: 
Kogunemine 17-17.15
Tutvustus, väike teooriaosa 17.15-17.45
Kokkamine, valmisroogade nautimine 17.45-20.45
Pakime kokku… 20.45-21

Palju jõulutoitude koolitus maksab?

Hinnad (sisaldavad käibemaksu) sõltuvad registreerumisajast:
usin varajane linnuke (kuni 30.11) – 18 eurot
natuke aeglasem linnuke (kuni 9.12) – 22 eurot
sissemaganud linnuke (10.-16.12) – 25 eurot

Kui tühistad osalemise enne 9.12, saad 100% raha tagasi.
Kui tühistad vahemikus 10.-14.12, saad 50% raha tagasi.
Kui tühistad hilja ehk 15.-16.12, ei saa kahjuks raha tagasi.

Kuidas registreeruda?

Pane ennast kirja siinsamas kodulehel: “Book appointment” nupp paremalt, seejärel vajuta 3 triibu peale, vali “Book Class” ja edasi on juba lihtne… Kui see siiski sul endal välja ei tule, kirjuta teave@teraapialaegas.ee ja paneme su ise kirja. Pärast registreerimist saadame arve, mille tasumisega kinnitad oma tuleku.

Tule üksi või sõbraga, kohapeal jagame laiali ülesanded nii individualistidele (kergemad asjad) kui ka meeskonnamängijaile (suuremat pingutust nõudvad gurmeeroad).

Küsimuste korral kirjuta meile: teave@teraapialaegas.ee

Novembris meile kahjuks helistada ei saa, sest oleme puhkusel. Eks ikka akusid laadimas, et tuleviku tarbeks hunnik häid ideid olemas oleks! Sellal mõtleme kindlasti ka põnevate jõuluroogade variantide peale.