Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on justkui massaaži sünonüüm. Kui keegi soovib massaaži, siis tavaliselt mõtleb ta ikka klassikalist: heidad lauale, suled silmad, tunned, kuidas lihased lõdvestuvad ja mõtted lähevad uitama kuskile kaugele, eemale igapäevamuredest ja askeldustest.

Väga tihti mõistavad inimesed klassikalise massaaži all seljamassaaži. Tegelikkuses on see massaaž suurepärane viis kõigi kehaosade mõjutamiseks jalatallast pealaeni. Klassikalises massaažis kasutatakse spetsiaalsete võtete kompleksi, mille peamiseks toimeks on lihastes verevarustuse ja lümfiringe parandamine. Inimesel avaldub see lihaste lõdvestumise ning üldise lõõgastusena.

Võrreldes spordimassaažiga on klassikaline massaaž vähem spetsiifilisem ning võtetel kasutatav surve nõrgem (ei teki kiusatust anda massöörile jalaga, vaid hoopis uinuda). Tai massaažiga võrreldes pole klassikalises massaažis eriti venitusi. See on üks leebemaid massaažiliike ning ka mitmetest spaades tuntakse seda kui “silitamismassaaži”. Sellest hoolimata ei tasu karta, et me ainult silitame. Teraapialaegas ei ole spaa ning seega on meie klassikaline ka pisut tugevam ja aitab ka lihaspingetest vabaneda.

Seega soovitame klassikalist massaaži kõigile, kes tunnevad, et nende organism vajab üldist lõõgastust igapäevasest vaimsest stressist ning kontorilaua taga töötamisest, mitte niivõrd sportimisest ja füüsilisest tööst tingitud lihaspingetest. Füüsiliselt aktiivsetele sobib lõõgastamiseks paremini spordimassaaž.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž Teraapialaekas:

Lokaalne klassikaline massaaž (nt ainult selg):
30 minutit: 20 eurot
Pakett 30 min x5: 80 eurot
Pakett 30 min x10: 150 eurot

Klassikaline massaaž (üld või mitu piirkonda):
60 minutit: 35 eurot
Pakett 60 min x5: 145 eurot
Pakett 60 min x10: 280 eurot

90 minutit: 44 eurot
Pakett 90 min x5: 215 eurot
Pakett 90 min x10: 395 eurot