Tarnetingimused

Peale arve tasumist väljastame kaubad esimesel võimalusel. Kaup jõuab teieni tavaliselt 3-7 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kui sul on kauba kohalejõudmise osas küsimusi, võta meiega ühendust: teave[at]teraapialaegas.ee

Transpordiliigid

Teraapialaegas OÜ e-poest tellitud kaupu võid kätte saada mitmel eri viisil. Vali sobiv tarneviis ostukorvi vaates vahesumma alt. Hinda näed kohe tarneviisi nime taga. Kui oled tarneviisi valinud, uuendatakse ka lõppsummat. Maksmise protsessis ehk kassa vaates saad tarnemeetodit vajadusel muuta. Seal saad valida ka sobiva pakiautomaadi või DPD pakipoe.

Tule ise järgi.

Kaubale võid ise järele tulla meie kontorisse, mis asub aadressil: Ülemiste tee 3, Tallinn 11415. Oleme avatud kokkulepitud aegadel tööpäevadel. Palun teata oma tulekust aga ette, sest kui samal ajal on teraapiaseanss, ei saa me sinuga tegeleda.

Palun tule oma kaubale järele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist.

Smartposti pakiautomaadid

Vali soovitud Smartposti pakiautomaat kassas summa kohal asuvast rippmenüüst. Paki saad kätte iseteeninduslikust pakiautomaadist mobiiltelefonile saabuva koodi alusel.

Hind Eesti Smartposti pakiautomaati:  €3.50
Kui tellimus on suurem kui €75, on Veebipoe kliendile Smartpostiga saatmine tasuta.

Omniva pakiautomaadid ja postkontorid

Vali soovitud Omniva pakiautomaat kassas summa kohal asuvast rippmenüüst. Paki saad kätte iseteeninduslikust pakiautomaadist mobiiltelefonile saabuva koodi alusel.

Hind Omniva pakiautomaati: €3.50

Saadame kaupa ka Omniva postkontoritesse, hind €4.20.

Kui tellimus on suurem kui €75, on Veebipoe kliendile Omnivaga saatmine tasuta.

DPD pakipoed ja Collect.net pakirobotid

Kaupa saad tellida nii DPD pakipoodi kui ka DPD pakiautomaati. Vali soovitud pakirobot või pood kassas summa kohal asuvast rippmenüüst. Paki saad kätte mobiiltelefonile saabuva koodi alusel.

Hind DPD pakipoodi ja pakiautomaati: €3.50

Kui tellimus on suurem kui €75, on Veebipoe kliendile DPD-ga saatmine tasuta.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires.