Suvepuhkusest ja vabadest aegadest

Miks aega panna ei saa?

Kes on vähegi üritanud oma seljahäda, vigastust või muud muret füsioterapeudile kurtma tulla, on tõenäoliselt märganud, et aegade osas on kätte jõudnud totaalne defitsiit. Kas Sander on end kuhugi kännu alla ära peitnud, unustanud talveunest ärgata või vehib äkki hoopis 4 korda päevas trenni teha? Kui selliseid variante kaalusid, oled ikka päris valel teel. Tegelikult on lood hoopis nii, et tööd on palju. Päev algab tavaliselt 9 paiku hommikul ja ütleme nii, et kui enne kella 19 koju vuriseva rongi peale jõuda, siis on ikka küll üks imepäev olnud. Tavaliselt tuleb leppida ikka 20:02 Tartu rongiga, mis juhuslikult ka meie kodulinnas Kehras vahepeal peatuse teeb.

Graafik on umbes, ajab üle, käriseb lõhki. Meil on küll ka ootenimekiri, aga sealgi on juba päris mitu nime. Olgu öeldud, et eelistame pigem ka neid, kel on mingi konkreetne häda, mis vajaks leevendust. Niisama massaaži on veel raskem saada. Massaaži saab küll Silja ja Mari-Liisi juurde, aga usinad broneerimissüsteemis klikkijad teavad ehk sedagi, et ega seal ka aegu küllusesarvest puistata. Miks? Näiteks Silja tegeleb samal ajal ka mitmete tõlkeprojektidega, jookseb mitu korda päevas ja püüab magistrantuuri esimese aasta kohustustega ühele poole saada. Mari-Liis on usin rattur, kes tihti välismaal võistlemas, ja lisaks tegutseb ta ka lümfikliinikus. Nii et… kui on kindlasti vaja vastuvõtule tulla, pane aeg aegsasti kirja. Esiti võib tunduda, et ei jõua ära kannatada, aga tegelikult jõuab vastuvõtuaeg üpris kiirelt kätte. Planeeri hoolsalt! Võib ka helistada või pigem kirjutada, sest oma kodukontori päevadel pole Silja telefonile vastamas ja Sander veedab 85% tööpäevast teraapiatoas või on köögis kiirelt mingit ampsu haaramas. Ehk siis… keegi ei vasta.

Aga suveks ei saa ju aegu panna?

Tõepoolest: ei saa. Oleme kalendrisse pannud piirangu, et ette saab broneerida 5 nädalat. Ajad täituvad kiirelt ja kui avaks pikema broneerimise, muutuks endal elu üpris keeruliseks. Eriti suvel. Ei tea ju kunagi täpselt, mil on vaja kauemaks maale jääda või muidu korra juhe seinast välja tõmmata. Ja juhet välja tõmmata on viimasel ajal ikka üha enam vaja.

Muudatused Kingitus.ee ja SportID süsteemis

Kingitus.ee portaalis hetkel enam meie kinkekaarte üleval ei ole. Sellest, miks need ära võtta otsustasime, kuulete ehk peagi. Ütleme nii, et sügiseks on meil mitmeid uuendusi plaanis. Kinkekaarte saab osta otse meie käest, aga hetkel pikaajalisemaid (10 korda) pigem ei tahaks pakkuda. SportID süsteemis on hetkel piletitel piirarvud ning väga palju ette osta ei saa. Miks? Sealt tuli korraga nii palju uusi inimesi, graafik ummistus ja kui keegi peaks tahtma veel tulla, tulebki ta kuhugi juuni lõppu juba lükata. Seega piirasime natuke sealt tulevaid kliente, et saaksime teistele püsiklientidele ka aegu pakkuda.

Millal puhkus on?

Hetkel oleme paika pannud esimese väikse suvepuhkuse. Sander ja Silja on akusid laadimas ja samas ka põnevatel koolitustel vahemikus 12.-24. juuni. Kalendris on sellal Mari-Liisi juurde aegu. 25. juunil hakkab töö jälle täistuuridel käima. Sanderi kalender ongi juba 3. esimesel tööpäeval täitunud ning nüüd saab vabu aegu pakkuda alates 28. juunist. Kui plaanid suvel võistelda, ole hea ja pane oma massaažiajad varakult kirja! Või noh, 5 nädalat enne, sest varem ju kalender ei võimalda.

Kuidas ühendust saab?

Vahemikus 12.-24. juuni palume saata meile e-kiri: teave@teraapialaegas.ee. Püüame väsimust maha pühkida, et jaksaks hiljem uue energiaga edasi minna. Ühtlasi oleme ka välismaal ning töötelefoni kindlasti kaasa ei võta.

Kaunist suve kõigile!