Sünnipäev: Teraapialaegas on 1-aastane!

Sünnipäev on kätte jõudnud ja Teraapialaegas on nüüdseks täpselt aasta aega avatud olnud! Tõtt-öelda hakkas Teraapialaeka eellugu juba jaanuaris, täpsemini 12. ja 13. jaanuari vahelisel hämaral tunnil, mil unetusest sündis idee. See idee idanes ja pistis esimese võrse mullast välja 26. jaanuaril, mil registreerisime ettevõtte osaühinguna. 2. veebruariks olid praegused Nõmme keskuses asuvad ruumid käes (enne käisime ikka igasuguseid veidraid kohti vaatamas, nt. Salve tänava tööstuspiirkonda ja Türi tänava telgitaguseid) ning asusime siit-sealt mööblit ja muud atribuutikat kokku vedama. Ja siis, 9. veebruaril 2015 avasime uksed ja lasime tuppa esimese kliendi. Aastaga on juhtunud nii mõndagi ja just sünnipäev on hea aeg selle kõige meenutamiseks ja kokkuvõtete tegemiseks.

Sünnipäev: mida see eriline nädal kaasa toob?

Sünnipäevanädalal on õhustik pisut erilisem kui igal teisel päeval ning oleme teilegi mõned maiuspalad välja mõelnud. Alates 9. veebruarist ehk suurest sünnipäevast endast saab Teraapialaekas midagi mõnusat hamba alla pista. Hõrgutised tulevad koduköögist ning on tehtud hoole ja armastusega. Lisaks on 9. veebruaril registreerudes ühekordsele teenusele soodushinnad. Registreerud 9. veebruaril ja saad nö. vana hinnaga (jaanuaris muutsime natuke hindu). Teeme registreerumisel juba vastava märke nime juurde, et meelest ära ei läheks. Sünnipäev on ka õige aeg ühe kampaania alustamiseks, nii et Chillis ringi tuuseldades tasub silmad lahti hoida!

Kuidas oleme aastaga arenenud?

Uus inimene, uued massaažidAreng on paratamatu ning püüdleme alati paremuse poole. Aastaga on Teraapialaekas nii mõnedki asjad teisiti läinud. Alustasime nende teenustega, mida tol hetkel pakkuda oskasime, kuid avastasime peagi, et meis on enamatki peidus. Kui esialgu olid kavas füsioteraapia, 3 massaažiliiki (klassikaline, süva ja tai), kinesioteipimine, treeningplaani ja toitumiskava koostamine ning personaaltreening, siis nüüdseks on lisandunud trigerpunktiteraapia, koolitusedfunktsionaalne testiminetoitumisnõustamine, jooksjatele mõeldud tai massaaž vaid jalgadele, võistluseelne massaaž, aroomimassaaž, lümfimassaaž ja LED valgusteraapia.

Ühtlasi oleme erinevate teenuste tutvustamiseks teinud Cherry ja Chilli vahendusel tai ja klassikalise massaaži voucherikampaaniaid ning neile lisandub kohe toitumisnõustamise kampaania. Meie kinkekaardid on saadaval ka Kingitus.ee keskkonnas ja muidugi ka otse meie endi käest! Meilt võid ka personaalset kujundust küsida, saame teha ilusa pildiga kinkekaardi (eeldusel, et ise välja prindid, sest meie printer on hetkel tõsine nuhtlus ning tint on kogu aeg otsas).

Alustasime uuel aastal ka oma Youtube’i kanaliga, kuhu lisame jõudumööda erinevaid tugevdamis- ja venitusharjutusi. Iga harjutuse juures on kirjas, kuhu see mõjub ning kuidas seda täpsemalt sooritada. Kui tuled meie juurde füsioteraapiasse, siis saad endiste joonistatud kriipsujukude asemel (eeldusel, et vastav video on olemas) meilile hoopis videolingid, kust palju lihtsam harjutusi vaadata.

Uus ja vana laud

Ostsime ka korraliku elektrilise massaažilaua, millega saab mugavalt üles-alla sõita. Vana laud on veel alles (piltidel näed nii vana kui uut lauda) ja võtame selle aeg-ajalt välja, kui korraga juhtub kaks “lauamassaaži” (st. mitte tai) olema, kuid kogume raha ja hoogu ka teise suurema laua ostmiseks. Kindlasti mitte elektrilise, vaid mingisuguse kokkupandava, sest tai massaaži ajaks tuleb see ju eest ära koristada. Kui just… me endale uusi suuremaid ruume ei leia. Kui keegi oskab Nõmmel mõnusaid hubaseid ruume pakkuda, siis kuulame huviga! Pigem paar pisikest ruumi, mida massaažitubadena kasutada. Vähemalt 3 tuba peab olema! Teame, kui raske on lähiümbruses midagi leida, aga oleme ikkagi lootusrikkad. Ehk näkkab!

Mida müüme?

Soovime ka klientidega mõnusaid tooteid jagada ning sestap oleme mõned asjad endalegi kontorisse müügiks võtnud. Hetkel saad meie käest osta jalavannideks või vees lahustatuna pealemäärimiseks magneesiumihelbeid, mille kasulikkusest ka artikli kirjutasime. Samuti on meil mesised HoneyPoweri naturaalsed energiageelid, mida isegi jooksurajal taskusse pistame. Tegu on loodusliku eestimaise tootega, kust puuduvad igasugu kahtlased lisaained. Meie kaudu saad ka kvaliteetseid vitamiine ja mineraale, sest Teraapialaegas on ka Higher Nature ja BioCare toidulisandite edasimüüja. Kui sul on huvi, siis sel teemal võiks arutleda näiteks toitumisnõustamisel või võta ühendust teave@teraapialaegas.ee

Koolitused

Usume õppimisse ja oleme meid ümbritseva maailma suhtes väga uudishimulikud, sest sellel on ometigi palju pakkuda. Sestap oleme ennastki erinevates teemades koolitanud. Koolitusjada tegi lahti Silja, kes 2015. aasta märtsis-aprillis õppis Teraapialaeka parema toimimise nimel raamatupidamist. Juunis alustas ta pikema koolitussarjaga ja astus toitumisnõustaja õppesse, et tegeleda lemmikteema toiduga ning seejuures ka inimestele abiks olla (õpingud kestavad!). Septembris käisid Silja-Sander koos Krautmanni Terviseakadeemias tai refleksoloogilist käemassaaži õppimas (kui natuke harjutada, lisame selle ka teenusena!) ning lisaks osales Silja Tallinna Ülikooli “Treeni teadlikult!” loengutes, külastas kaht toitumisteemalist loengut (immuunsus ja südame tervis) ning sattus aasta algul ka fastsiatreeningule.

Sander koolitas end samuti erialaselt, külastades näiteks jalgpallurite vigastuste teemalist õppepäeva ja osaledes Tartus spordimeditsiini konverentsil. Ise peab ta aga olulisimaks Inglismaal, Manchesteris läbitud manuaalteraapia koolitust, kus hoolsalt praktiseeritud lülisamba manipulatsioone kasutab ta igapäevatöös sageli.

SeljaseminarMuidugi oleme ka ise koolitanud. Vigastuste ennetamise teemalised loengud erinevates jooksulaagrites (Prorunner, FBJooksmine, Elujooks ja Sparta), ülevaated tervislikust toitumisest ning paar Seljaseminari, kus koostöös Nõmmepilatesega oleme inimestele õigemaid istumis- ja seismisasendeid õpetanud, lisaks üks mõnus pilatesetund. Kolmas Seljaseminar tuleb juba märtsis ning sinna veel kohti jagub. Kolmandal korral lisame natuke ka uut teemat, põigates hetkeks ka toidumaailma ja vaadates, milliste roogadega saab valu ja põletikku leevendada ning tervist toetada.

Ega pikalt saagi kirjutada, sest töögi ootab tegemist. Siinkohal soovime tänada teid, kallid kliendid, et te meie kätele-jalgadele ikka tegevust olete andnud!