[:ET]Sõbrad[:en]Friends[:]

[:ET]Siit leiad Teraapialaeka sõbrad ja koostööpartnerid. Kui klõpsad logole, satudki nende kodulehele.

sõbrad marathon100Marathon100.com lehelt leiad jooksuvõistluste tulemused, kuid saad samas lugeda ka põnevaid uudiseid ja muud treeningute-toitumisega seonduvat. Teraapialaegas kirjutab aeg-ajalt nende lehele artikleid.

sparta

Sander ja Silja jooksevad võistlustel Sparta jooksuklubi lipu all ning osalevad aeg-ajalt ka ühistreeningutel. Sander on Sparta jooksjatele Jõulumäe laagris ka vigastuste teemalise loengu pidanud ning muid koolitusi korraldanud ning Silja on tutvustanud sportlaste toitumise aluseid.

prorunner ProRunner on tore kasvav jooksuklubi, mis tegutseb nii Tartus, Tallinnas, Jõgeval kui ka Rakveres. 2015. aasta aprillis kutsus Viljar Vallimäe Teraapialaeka ka laagrisse ning just seal saime esimese koolitamiskogemuse. Võistlustel viskame oma riided tihti nende mõnusasse telki hoiule. ProRunneri liikmetele on Teraapialaekal ka soodsamad hinnad.

elujooks_banner Elujooks polegi õigupoolest jooksuklubi, vaid hoopis jooksusõpru koondav MTÜ. Kord aastas toimub 10-päevane keha ja vaimuga tegelev laager ja omamoodi jooksusündmus EAR (Estonian Adventure Run), kus aega ei võeta, aga elamusi jagatakse kuhjaga. 2016. aastal alustas Elujooks ka ultrajooksude korraldamisega ja lisaks toimub aeg-ajalt jooksuturismi mõtestavaid jooksutalguid. Ja kui kogu onupojapoliitika nüüd ausalt ära rääkida, siis suuresti on logo siin lehel, sest Silja oli 3 aastat Elujooksu sekretär. Elujooksjatega reisib Teraapialaegas ka välismaistele maratonidele ja veedab niisama mõnusalt aega.

ETTA - ToitumisterapeudidEesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni toitumisterapeudid ja funktsionaalse toitumise terapeudid pakuvad oma abi terviseprobleemide korral. Vaata kodulehte www.toitumisterapeudid.ee. Tule ka meie toetajaliikmeks, saad lugeda Tervisekooli õpilaste lõputöid jm huvitavat ning pääsed soodushinnaga meie konverentsidele. Uudiskirjaga liitudes saad igakuiselt infot meie tegemiste kohta ning uut ja põnevat toitumisega seoses.

pilatesNõmmepilates on mõnus pilatesepesa Nõmmel, Hiiu ärimajas. Koostöös oleme korraldanud kolm seljaseminari, mille käigus jagasime nii teoreetilist kui praktilist nõu selja parima tervise tagamiseks. Seda, mida tulevik toob, veel ei oska öelda, aga kindlasti midagi põnevat!

logo_alternate_fullHoneyPoweri naturaalse maitsega meegeele tarbime jooksurajal meiegi. Pakendid on lihtsalt kasutatavad, geel paraja konsistentsiga ja ülimõnusa maitsega, kuna pole liiga lääge ega keemiat meenutav. Et ka teised geelidest osa saaksid, müüme neid ka Teraapialaekas kohapeal, saadaval magus (kõrvits ja astelpaju), hapukas (jõhvikas ja porgand) ja soolakas (peet, mustsõstar ja himaalaja sool).

[:en]Here you can find our friends and partners. Click on the logo to go to their website.

sõbrad marathon100Marathon100.com includes running competition results, but you can also read interesting news and other information related to training and nutrition. Sometimes we also write for the site.

sparta

Sander and Silja run under the name of Sparta running club and participate in trainings and go to competitions together. Sander has given lectures to Sparta runners while Silja has educated them on the topics of sports nutrition. Sander and Silja also participate in the Portugal training camp and offer massage services there.

prorunner ProRunner is a nice growing running club, active in Tartu, Tallinn, Jõgeva, and Rakvere. In April 2015, Viljar Vallimäe invited Teraapialaegas to their training camp and this was the first ever lecture we gave. ProRunner members get discounts at Teraapialaegas.

elujooks_banner Elujooks is not exactly a running club, but an NGO that connects running enthusiasts. Once a year, they organise a 10-day camp for both the mind and the body and a different kind of running event Estonian Adventure Run (EAR) with no timing, but lots of excitement! In 2016, Elujooks started a unique ultra running event. Silja used to be the secretary of Elujooks for 3 years. Sometimes Teraapialaegas goes abroad with Elujooks.

ETTA - ToitumisterapeudidEesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni nutritional therapists and functional nutrition therapists provide help with health problems. Check their website: www.toitumisterapeudid.ee. You can also become a supportive member to read the theses and get discounts on trainings and conferences. Subscribe to the newsletter to acquire information about activities and find out new things about nutrition.

pilatesNõmmepilates is a cosy pilates place in Hiiu Ärimaja. Together we have organised three back seminars, during which we provided both practical and theoretical advice to get the healthiest back.

logo_alternate_fullHoneyPower provides natural-tasting honey energy gels that we also use. The packages are easy to use, the gel has just the right consistency and tastes great. It is not too sweet nor does it taste like chemicals. We also sell the gels at Teraapialaegas.

[:]