Laekast

img_2940_ssTeraapialaeka idee sündis müstilisel ajal ehk keskööl. Kui see uitmõte päris oma mõnusast kohast ei lasknud tükk aega magama jääda, siis tuligi tõdemus, et tegu on õige asjaga ja tuleb ära teha. Teraapialaekas soovime pakkuda hubast keskkonda, kus lõõgastuda, treenida, paraneda. Alates 29. juulist 2016 on Teraapialaegas tõeline perefirma, sest jagame nüüd ka ühist perekonnanime. Teraapialaekas toimetavad Sander Jürs ja Silja Jürs. Loe nende mõlema haridustee ja täiendkoolituste kohta, valides rippmenüüst “Laekast” soovitud isik. Samadele lehtedele jõuad ka siis, kui vajutad eelpool olevaid linke.

Põhimõtteliselt on Teraapialaekas kaks erinevat tuba: Ehalaegas ja Koidulaegas. Ehalaegas viitab Õhtumaade ehk lääneliku ühiskonna traditsioonidele ning just selles toas asub massaažilaud klassikaliseks ja süvamassaažiks ning seal ootab ka füsioterapeut. Koidulaegas on kõige tagumine ja eraldatum tuba, mis pühendatud peamiselt idamaisele tai massaažile. Lõhnaküünlad, mahe muusika, soe valgus – selle leiad koidukumast.

Ehalaegas
Ehalaegas
Koidulaegas
Koidulaegas

Nii Silja kui Sander on tõelised liikumissõbrad ning tihti leiab neid ka Nõmme tänavail ja metsades jooksmas, mõnest rühmatrennist või jõusaalist. Jooksuvõistlustel näeb neid Sparta särkides. Liikumine on nende jaoks iga päeva loomulik osa ning trennita päev on kurb päev. Sestap saad ka igasuguste trenniküsimuste korral nõu küsida.