Kuidas e-poest osta?

Sellest juhisest leiad infot selle kohta, kuidas tegutseda ostukorvis ja kuidas kassas oma tellimuse eest maksta.

Kuidas toimetada ostukorvis?

  1. Vali sobivad tooted ja pane need ostukorvi. Kiirelt saad oma ostukorvi sisu vaadata, kui klõpsad all paremal nurgas olevale rohelisele korvimärgile. Korvis asuvate toodete arvu näed oranžil taustal numbrina ka kohe väikse ostukorvi juures. Väikses ostukorvis saad tooteid kiirelt eemaldada, kui vajutad toote pildi all lingile “Eemalda”.
  2. Kui vajutad väikse ostukorvi vaates “Vaata ostukorvi“, avaneb eraldi ostukorvi leht, kus saad tooteid eemaldada või nende kogust muuta. Koguseid muutes vajuta alati nuppu “Uuenda ostukorvi”, et sulle kuvataks uus hind. Ostukorvi lehele jõuad ka, kui valid rippmenüüst “E-pood” ostukorvi lehe. Samuti ilmub “Vaata ostukorvi” nupp iga kord, kui mõne toote korvi lisad.
  3. Ostukorvi lehel ostu vormistades saad vahesumma alt valida ka kauba kättesaamisviisi: kas Smartposti või Omniva pakiautomaati/postkontorisse või DPD pakipoodi/automaati saatmine või ise järele tulemine. Kui ostusumma ületab €75, on tarne tasuta. Kui plaanid kaubale ise järele tulla, lepi aeg palun eelnevalt kokku, sest me ei pruugi igal hetkel kohal ega saadaval olla, kui teiste klientidega tegeleme. Helista 58861888, saada e-kiri meilile teave@teraapialaegas.ee või võta meiega ühendust Facebooki vestluse kaudu. Kohaletoimetamisest saad pikemalt lugeda meie tarnetingimuste alt.
  4. Kui oled tarneviisi valinud, kuvatakse sulle lõplikku hinda. Teraapialaegas OÜ pole käibemaksukohustuslane ning seetõttu käibemaksu hindadele ei rakendu.

Kassa toimingud

  1. Kassasse minemiseks vajuta “Mine maksma”. Sel lehel saad kirja panna oma kontakt- ja arveldusandmed. Vajadusel saad tarneviisi ka kassas muuta. Kassas saad ka konkreetse pakiautomaadi/pakipoe välja valida.
  2. Seejärel vali sobiv maksemeetod: pangaülekanne või pangalink. Enne tellimuse esitamist pead veel märkima, et nõustud veebilehe müügitingimustega.
  3. Kui tellimuse kinnitad, saad selle eest pangalingi (Maksekeskus AS kaudu) või pangaülekande kaudu tasuda. Suundu pangalingiga makstes kindlasti ka meie lehele tagasi, et näeksid kinnitust eduka tehingu kohta. Saad tellimuse kinnitamise kohta ka e-kirja. Kui tellimus on kinnitatud ja selle eest tasutud, paneme selle esimesel võimalusel teele.

Kui sul peaks ostuprotsessi või millegi muu kohta küsimus tekkima, võta meiega julgelt ühendust! Kirjuta aadressil teave[at]teraapialaegas.ee või helista 58861888. Kirja teel vastame kiiremini, sest kui mei on parajasti klient kohapeal, ei saa telefonile vastata.