Kinkekaart armsale inimesele jõuluks kingikotti!

Selline võib kinkekaart välja nähaJõulude puhul tasub kallile inimesele poetada kingikotti üks asjalik kinkekaart. Kui oled Teraapialaegast külastanud ja meie teenused sulle meeldivad, siis ära hoia seda teadmist vaka all, vaid jaga ka oma lähedastega. Pole mõtet igasugu asju kokku osta, parem kingi üks lõõgastav massaaž, menüüd analüüsiv toitumisnõustamine (kes ei tahaks uuel aastal uuesti alustada?) või probleemidega tegelev füsioteraapia. Usu, säärane kingitus teeb heameelt nii saajale kui kinkijale. Ja kui massaažist väga puudust tundma hakkad, pane ka iseendale üks kinkekaart postiga teele. Ega see iseendale kirjutamine ainult Naksitrallidest tuntud Muhvi pärusmaaks pea jääma.

Missugune kinkekaart?

See, milline kinkekaart välja nägema hakkab on suuresti sinu enda teha. Meie poolt on seal ettevõtte logo ja kontaktandmed, lisaks ka see, millist teenust või summat kinkekaart sisaldab. Saad valida, kas kinkekaart on lihtsa kujundusega või on taustaks mõni personaalsem pilt. Pildi puhul on muidugi eelduseks see, et faili resolutsioon on kõrge, sest muidu kaotab see kujundusprogrammis oma võlu ning muutub uduseks. Teenuste osas on valikus põhimõtteliselt kõik, mida meie teenuste nimekirjast leida võib. Üks kord, viis korda, kümme korda – saadaval on näiteks paketid. Muidugi võid valida ka näiteks 3 korda massaaži, aga sel juhul paketi hind ei rakendu. Teine variant on panna kinkekaardile teatud summa, mille ulatuses saaja siis ise teenuseid valib. Vihjeks veel nii palju, et uuest aastast on plaan hindasid natuke korrigeerida, nii et kasuta võimalust veel pisut soodsamalt saada!

Kuidas kätte saab?

Anna oma soovist teada meie Facebooki sõnumitesse või meilile teave@teraapialaegas.ee. Kui ise printida ei saa, astu meie juurest läbi ja prindime sulle kinkekaardi välja (kuni printer veel tühjaks pole saanud!). Paberkujul saab kinkekaarte 22. detsembri õhtuni, 23. detsembril saadame (pigem enne lõunat) neti teel. Hädajuhul saab ka 24. või 25. detsembril kinkekaarte, aga siis läheb kauem aega, kuna oleme metsas peidus, kus internet nii nobedalt ei levi! Maksta saab nii sulas kohapeal kui ülekandega, kui sulle kinkekaart teele pannakse.

Kuidas kasutada?

Kinkekaardi puhul käib aja broneerimine samamoodi nagu alati. Helistades numbrile 56640429, kirjutades aeg@teraapialaegas.ee või broneerides aja siinsama kodulehel.

Ja nüüd nobedalt kinkekaartide jaoks jõulusoove nuputama!

Kaunist jõuluootust!

Teraapialaegas