Chilli toitumisnõustamise sooduskampaania: proovi!

Chilli kampaania – kellele?

Kampaania on kõigile neile, kes tahaksid proovida Teraapialaeka toitumisnõustamise teenust. Kui sa päris hästi veel ei aima, mis loom see toitumisnõustamine on, siis Chilli kampaaniaga saad soetada vautšeri, millega saad seansile tulla soodushinnaga 17 eurot (tavahind 28 eurot). See kampaania sobib sulle, kui tahaksid oma toitumises muudatusi üle teha või lihtsalt üle vaadata, kas oled õigel teel, et tagada endale parim võimalik tervis.

Mida toitumisnõustamine endast kujutab?

See on otseChillikui tunniajane intervjuu või vestlus toitumise teemal ning selle käigus vaatame üle sinu menüü analüüsi. Selleks oleks hea, kui täidad eelnevalt nõustamisele registreerumise ankeedi (saadame selle meilile, kui aja kirja paned) ja saadad selle hiljemalt päev enne tagasi. Siis on nõustaja esmase analüüsi ära teinud ja omadele järeldustele juba jõudnud. Kui sa ei jõua ankeeti täita, vaatame jooksvalt kohapeal. Tunni jooksul vaatamegi neid teemasid, mis sind huvitavad ning paneme vajadusel paika plaani (nt. 10 kg kaalulangus 5 kuu jooksul) ja järgmised kohtumised. Saad kaasa ka kasulikke lisamaterjale (nt. erinevate suhkrute kohta või portsjonite arvutamise põhimõtted igapäevamenüüs).

Kuidas Chilli vautšer hankida?

Mine kampaania lehele ja vali sealt “Osta kohe” või “Lisa ostukorvi”. Edasi järgi juba portaali juhiseid. Vastuvõtule tulles ei pea sa paberit ega tinti kulutama ja seda välja printima, piisab ka sellest, kui kirjutad üles vautšeri numbri ja PIN-koodi. Sisestame selle ise süsteemi. Paberi viskaksime pärast vajalike numbrite saamist nagunii minema.

Millal saab teenusele tulla?

Vautšer kehtib aprilli lõpuni, aga vajadusel saame koodi ka kirja panna ning vastuvõtuaja näiteks hoopis maikuusse, kui kuidagi ei jõua tulla. Ootame sind toitumisnõustamisele juba veebruaris ning ka märtsi alguses on paar päeva võimalik. 5. märtsil lähme kevadpuhkusele ja siis oleme mõnda aega suletud. Sellal saad nautida näiteks aroomi- ja lümfimassaaži, sest neid pakkuv massöör on Teraapialaekas kohapeal olemas.

Kas mul tekib kohustusi?

Tegu on nõustamisega ja see ei pane sulle ühtki kohustust. See on su enda tervis ja su enda asi, mida saadud infoga peale hakkad. Loodame siiski, et kasutad seda oma tervise edendamiseks!