Kuidas meid leida?

Kõige lihtsamalt saab Teraapialaekaga ühendust meili teel, sest patsiendi/kliendiga tegeledes ei pruugi me parajasti kättesaadavad olla. Aega saab kõige kiiremini kirja panna aga siinsamas kodulehel, kui vajutad üleval paremal olevale nupule “Pane aeg kirja”. Selle alt saad valida sobiva teenuse ning näha vabu aegu. Kinnitus saadetakse meilile.

  • teave[at]teraapialaegas.ee – kui soovid informatsiooni
  • aeg[at]teraapialaegas.ee – kui soovid aega kirja panna
  • Telefon: 58861888

Asukoht

Meie asukoht, Ülemiste tee 3

Meie aadress on Ülemiste tee 3. See on väike pruun maja suuremate hiiglaste, Kia Motorsi ja T1 vahel. Uks asub raudtee pool ja meie aknad on uksest paremal pool. Kui sisse ei saa, võib aknale koputada. Tänavatest rääkides asume Peterburi tee ja raudtee vahel, kohe suure viadukti lähedal. Sellises olulises sõlmpunktis asumine tähendab, et meie juurde jõuab väga mitme transpordiviisi abil.

  • bussiga Peterburi tee peatusesse, kus peatuvad linnaliinidest 7, 12, 13 ja 54, lisaks ka ohtralt maakonnalinne, nt Loksa, Kallavere, Leesi, Kostivere ja Lagedi bussid. Sealt tuleb jalutada pisut alla 100 meetri.
  • bussiga Järvevana tee peatusesse, kus peatuvad 7, 15, 45, 49 ja 65. See peatus asub teisel pool raudteed ja jalutada tuleb 5-10 minutit, olenevalt sellest, kummalt poolt raudteed ületad (rongipeatuse juurest või sealt, kust autod sõidavad) ja kui heldelt valgusfoorid rohelist tuld jagavad.
  • bussiga bussijaama, kui tuled kuskilt kaugemalt Eestimaalt või kasvõi Riiast. Enam kui kilomeetrine jalutuskäik.
  • trammiga Ülemiste jaama peatusesse, kuhu tuleb tramm nr 4. Jalutuskäik umbes 550 meetrit.
  • rongiga Ülemistesse, kus peatuvad nii Aegviidu, Tartu, Narva kui ka Rakvere rongid. Jalutuskäik umbes 400 meetrit. Võid tulla ka Balti Jaama poolt ja tallinlastele peaks rongisõit linna piires tasuta olema.
  • lennukiga Tallinna Lennujaama, ühendus terve maailmaga. Vähem kui 2 kilomeetri kaugusel.

Parkimine maja ees tasuta! Lisaks võid parkida T1 keskuse parklasse, kus on kellaga 3 tundi tasuta. See on hea variant näiteks siis, kui plaanid hiljem ka keskust uudistama minna.

Teraapialaegas on avatud kokkulepitud aegadel, seega tuleb enne aeg kirja panna. Päris suvalisel hetkel tulles võid eest leida kinnise ukse ja tühja kontori. Tööajad on üldjuhul argipäeviti 9-18, aga kokkuleppel võid ka õhtul hiljem või nädalavahetusel tulla, kui muidu üldse ei sobi. Võta ühendust, kui on erisoove ja arutame!

Teraapialaegas OÜ
Registrikood: 12788430

Pangakonto Swedbankis: EE772200221061304799

Juriidiline asukoht:

Ülemiste tee 3, Tallinn